Dlaczego Rugby League

 

dlaczegorl

Rugby League to zdecydowanie jeden z najfajniejszych sportów drużynowych na świecie, sprawiający dużo radości zarówno zawodnikom na boisku jak i widzom. Dlaczego jednak właśnie Ty powinieneś się nim zainteresować? Co może dać Ci Rugby League? Co możesz w tym sporcie osiągnąć? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć poniżej.

Rugby League to sport niezwykle intensywny i widowiskowy. Trenowanie Rugby League poprawi Twoją szybkość, zwinność oraz ogólną sprawność fizyczną. Spójrzcie, kto nie chciałby zdobywać takich przyłożeń?

Dzięki Rugby League staniesz się silniejszy i mocniejszy. Ten sport zrobi z Ciebie twardziela i z czasem będziesz powalał przeciwników w taki sposób:

Rugby League to sport gdzie drużyna jest zawsze na pierwszym miejscu. Gra w “trzynastki” nauczy Cię funkcjonowania w grupie i pracy zespołowej. Oto przykłady:

Międzynarodowa społeczność Rugby League jest jedyna w swoim rodzaju. Grając w “trzynastki” spotkasz interesujących ludzi z całego świata i kto wie? Może znajdziesz przyjaciół na całe życie?

turniej-maj

Ponadto należy pamiętać, że Rugby League to nowy sport w naszym kraju. Wiąże się to z wieloma zaletami! Kolejne drużyny dopiero powstają i w walce o mistrzostwo Polski każda z nich będzie miała wyrównane szanse! Czy nigdy nie marzyłeś o wzniesieniu w powietrze najcenniejszego pucharu w kraju? To jednak jeszcze nic! Masz spore szanse na grę w reprezentacji Polski! W końcu kto nie śnił o grze z orzełkiem na piersi!

kadra-selfie